Zagroda Magija

Bieszczady charakteryzują się niepowtarzalnym klimatem. Malownicze krajobrazy, zróżnicowane pod względem trudności szlaki turystyczne, cerkwie, największy w Polsce sztuczny zalew, kwieciste łąki, a przede wszystkim spokój i cisza przerywana od czasu do czasu śpiewem ptaków. Państwo Semkowiczowie zachwyceni dobrodziejstwami Karpat postanowili związać z tym miejscem swoje życie. Od kilku lat prowadzą Zagrodę Magija w miejscowości Orelec, położonej na trasie prowadzącej nad Jezioro Solińskie. To doskonałe miejsce na wypoczynek. Zagroda składa się z trzech budynków: stuletniej chaty modrzewiowej, przewiezionej element po elemencie z Zagórza, chaty jodłowej z Haczowa i ponad stupięćdziesięcioletniej stodoły ze wsi Wesoła (Wesoła Stodoła). Razem tworzą one magiczny kompleks wypoczynkowy, w którym obcowanie z naturą łączy się z kulturową ucztą. W Wesołej Stodole organizowane są rękodzielnicze warsztaty, koncerty, wystawy, biesiady z wyjątkowymi gośćmi. Na terenie zagrody znajdują się także ruska bania, piwnica winna Pieczara Węgrzyna, huśtawka, biesiadnik z miejscem na ognisko oraz staw na potoku. Zagroda Magija ma wiele do zaoferowania ludziom spragnionym niczym niezakłóconej przyrody oraz wiedzy na temat bieszczadzkiej tradycji i kultury.

 

 

Oferta, wyposażenie i cennik Zagroda Magija:

 

Ceny za 1 dobę pobytu:

 • Nocleg ze śniadaniem – 65 zł
 • Nocleg w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem – 90 zł
 • Dzieci do lat 7 – 50 zł
 • Dzieci do lat 3 – bezpłatnie

 

Dodatkowe opłaty:

 • Obiadokolacja – 25 zł (porcja dla dziecka 17 zł)
 • Opłata za zwierzęta – 10 zł/doba
 • Atrakcje są dodatkowo płatne

 

W cenę zakwaterowania wliczone są:

 • Śniadanie
 • Miejsce na ognisko
 • Parking
 • Pomoc w planowaniu pobytu oraz zwiedzaniu regionu

Adres i lokalizacja Zagrody Magija:

Magda i Janusz Demkowicz
Orelec 6a
38-623 Uherce Mineralne

tel. 606 677 198
tel. 694 798 651

www.zagrodamagija.pl

2 komentarze na “Zagroda Magija”

 1. seszel napisał:

  sielanka, polecam 🙂

 2. Jan napisał:

  na prawde warto pojechać, super miejsce, pozdrawiam

Dodaj komentarz

turystykabieszczady.pl - ciekawostki i informacje na temat wypoczynku w Bieszczadach. Dzięki stronie znajdziesz szybko nocleg w Bieszczadach. Możesz również dodać swój obiekt noclegowy z tego regionu. Na stronie znajduje się szeroka baza hoteli, pensjonatów, hosteli i innych obiektów turystycznych w Bieszczadach. Przewodnik online po Bieszczadach, w którym znajdziesz opisy ciekawych atrakcji turystycznych. W portalu obszerne opisy znakowanych szlaków turystycznych, ścieżek, szlaków turystycznych w Bieszczadach. Jeśli poszukujesz noclegu – domu bądź pensjonatu skorzystaj z naszej bazy. Na stronie znajduje się również liczne galerie zdjęć i fotografii Bieszczad.

Aktualności i bieszczadzkie atrakcje


Z nami zaplanujesz ciekawy pobyt w Bieszczadach dla siebie i swoich bliskich. Stworzysz plan na rodzinny wypad, z którego wszyscy będą zadowoleni. W serwisie także kamerki na żywo z Bieszczad. Chcesz wiedzieć jaki jest ruch turystyczny, a może pogoda i warunki narciarskie na stokach w Bieszczadach? Planowanie trasy turystycznej i wycieczki w Bieszczadach jeszcze nigdy nie było tak proste jak dotychczas. Znajdziesz tutaj atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Podkarpacie to jedno z piękniejszych województw w Polsce. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce, a my Ci w tym pomożemy. To cenny region pod względem przyrody oraz atrakcji. Jedno z najlepszych miejsc do wypoczynku.