Posiadłość Helenowo

Gospodarstwo Helenowo to trzy budynki o masywnej, drewnianej konstrukcji. Do dyspozycji gości oddane są dwie chaty (Magdalenowo i Danielowo), każda z nich o powierzchni 130 m2 oraz 3 pokoje gościnne, mieszczące się w rodzinnym domu gospodarzy. Posiadłość Helenowo położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnych, w miejscowości Ropienka, czyli z dala od najpopularniejszych ośrodków turystycznych. Króluje tu spokój i cisza. Czas płynie leniwie, co w przypadku odpoczynku jest sprawą kluczową. W Helenowo można poczuć na własnej skórze niepowtarzalny bieszczadzki klimat, na który składają się: przestrzeń, gwieździste niebo, intrygujące odgłosy leśnego życia czy wspólne biesiadowanie przy ognisku. Na terenie posiadłości znajduje się zbudowana z bali Altana Myśliwego, w której można zjeść pieczonego barana przyrządzonego przez samego gospodarza. Właściciele przygotowali również atrakcje dla miłośników długich, gorących kąpieli: ruską banię i beczkę japońską. Ponadto, osoby chcące poprawić swoją kondycję zdrowotną i wyelimiować zmęczenie mogą skorzystać z dobrodziejstw Chaty Solnej. Jest to miejsce, gdzie umieszczono specjalne urządzenia inhalacyjne a ściany i podłogi wysadzono bryłami solnymi nasyconych minerałami i mikroelementami.

 

 

Oferta, wyposażenie i cennik Posiadłości Helenowo:

 

Ceny wynajmu domu na 1 dobę:

 • Od 250 zł poza sezonem do 400 zł w sezonie
 • W każdym domu może mieszkać do 10 osób

 

W cenę zakwaterowania wliczone są:

 • Korzystanie z Ruskiej Bani
 • Kąpiele w Japońskiej Beczce (jaccuzi ogrodowe)
 • Zdrowotne inhalacje w Chacie Solnej
 • Przebywanie w Altanie Myśliwego plus drzewo

Adres i lokalizacja Posiadłości Helenowo:

Edward Helon
Zawadka 1 A
38-711 Ropienka

tel. 790457950
tel. 668027542

www.helonowo.pl

3 komentarze na “Posiadłość Helenowo”

 1. mandolka napisał:

  Byłam w lipcu 2014 jest super

 2. Grażyna napisał:

  Mili gospodarze, jedzenie i atmosfera super, spokój można odpocząć.
  Polecam

 3. jakub napisał:

  byliśmy ze znajomymi w 8 osób, jesteśmy bardzo zadowoleni
  rewelacyjna obsługa, jedzenie, klimat
  POLECAMY !

Dodaj komentarz

turystykabieszczady.pl - ciekawostki i informacje na temat wypoczynku w Bieszczadach. Dzięki stronie znajdziesz szybko nocleg w Bieszczadach. Możesz również dodać swój obiekt noclegowy z tego regionu. Na stronie znajduje się szeroka baza hoteli, pensjonatów, hosteli i innych obiektów turystycznych w Bieszczadach. Przewodnik online po Bieszczadach, w którym znajdziesz opisy ciekawych atrakcji turystycznych. W portalu obszerne opisy znakowanych szlaków turystycznych, ścieżek, szlaków turystycznych w Bieszczadach. Jeśli poszukujesz noclegu – domu bądź pensjonatu skorzystaj z naszej bazy. Na stronie znajduje się również liczne galerie zdjęć i fotografii Bieszczad.

Aktualności i bieszczadzkie atrakcje


Z nami zaplanujesz ciekawy pobyt w Bieszczadach dla siebie i swoich bliskich. Stworzysz plan na rodzinny wypad, z którego wszyscy będą zadowoleni. W serwisie także kamerki na żywo z Bieszczad. Chcesz wiedzieć jaki jest ruch turystyczny, a może pogoda i warunki narciarskie na stokach w Bieszczadach? Planowanie trasy turystycznej i wycieczki w Bieszczadach jeszcze nigdy nie było tak proste jak dotychczas. Znajdziesz tutaj atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Podkarpacie to jedno z piękniejszych województw w Polsce. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce, a my Ci w tym pomożemy. To cenny region pod względem przyrody oraz atrakcji. Jedno z najlepszych miejsc do wypoczynku.