Pensjonat Troll

Położony w Cisnej Pensjonat Troll to wspaniałe miejsca na wypoczynek dla całej rodziny. Stąd blisko jest zarówno w góry jak i nad Zalew Soliński. Usytuowanie pensjonatu to ogromny plus. Cisna to przede wszystkim niezapomniane widoki i bieszczadzki specyficzny klimat. Być może dlatego to tu od kilku lat organizowana jest cykliczna impreza folklorystyczna, Festiwal Sztuk Różnych „Bieszczadzkie Anioły”. Sam pensjonat budzi zaciekawienie wśród przyjezdnych wyglądem. Budynek zbudowany jest z masywnych, grubych bali. Co kawałek można tu również zauważyć intrygujące, drewniane rzeźby. Są to trolle, które zgodnie z tym, co mówi gospodarz obiektu – pan Robert Wywrót, strzegą pensjonatu i gości. Ten magiczny element z pewnością należy zaliczyć do walorów tego miejsca. Do dyspozycji przyjezdnych pozostaje również przytulna karczma, w której po wcześniejszym uzgodnieniu można zjeść domowy obiad całą grupą. Pensjonat oferuje wiele atrakcji: ogniska, grille, jazda konna, wypożyczalnia quadów i rowerów, wieczorki poetyckie, jak również podwożenie gości na szlaki turystyczne. Ponadto, Troll oferuje masaże gorącymi kamieniami. W pensjonacie znajduje się 14 pokoi 2-osobowych (w tym 9 z dostawkami) i 1 pokój dla 4 osób.

 

 

Oferta, wyposażenie i cennik Pensjonat Troll:

 

Ceny za 1 dobę pobytu:

  • Nocleg – 40-65 zł
  • Dzieci do lat 2 – bezpłatnie
  • Dzieci do lat 7 – 50 % od ceny dla dorosłych
  • Przy dłuższych pobytach istnieje możliwość negocjacji cen

 

W cenę zakwaterowania wliczone są:

  • Bezpłatny dostęp do internetu

Adres i lokalizacja Pensjonat Troll:

Robert Wywrót
38-607 Cisna 86
tel. 792 015 254
www.bieszczadytroll.pl

Dodaj komentarz

turystykabieszczady.pl - ciekawostki i informacje na temat wypoczynku w Bieszczadach. Dzięki stronie znajdziesz szybko nocleg w Bieszczadach. Możesz również dodać swój obiekt noclegowy z tego regionu. Na stronie znajduje się szeroka baza hoteli, pensjonatów, hosteli i innych obiektów turystycznych w Bieszczadach. Przewodnik online po Bieszczadach, w którym znajdziesz opisy ciekawych atrakcji turystycznych. W portalu obszerne opisy znakowanych szlaków turystycznych, ścieżek, szlaków turystycznych w Bieszczadach. Jeśli poszukujesz noclegu – domu bądź pensjonatu skorzystaj z naszej bazy. Na stronie znajduje się również liczne galerie zdjęć i fotografii Bieszczad.

Aktualności i bieszczadzkie atrakcje


Z nami zaplanujesz ciekawy pobyt w Bieszczadach dla siebie i swoich bliskich. Stworzysz plan na rodzinny wypad, z którego wszyscy będą zadowoleni. W serwisie także kamerki na żywo z Bieszczad. Chcesz wiedzieć jaki jest ruch turystyczny, a może pogoda i warunki narciarskie na stokach w Bieszczadach? Planowanie trasy turystycznej i wycieczki w Bieszczadach jeszcze nigdy nie było tak proste jak dotychczas. Znajdziesz tutaj atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Podkarpacie to jedno z piękniejszych województw w Polsce. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce, a my Ci w tym pomożemy. To cenny region pod względem przyrody oraz atrakcji. Jedno z najlepszych miejsc do wypoczynku.