Nowy film promujący Bieszczady

Najnowsze wideo zachęcające do odwiedzenia regionu Bieszczady:

„Bieszczady z siodła” (część I)

Scenariusz i realizacja: Grzegorz Gajewski
Współpraca: Ewa Baranowska
Montaż: Jacek Galica
Zdjęcia: Maksymilian Pawlikowski

Video: http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=23610329&server=vimeo.com&autoplay=1

Produkcja: Bluemax dla Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesku © 2011
Projekt współfinansowany ze środków EFRROW w zakresie Osi IV LEADER
Produkcja filmu została dofinansowana przez Gminy: Bukowsko, Cisna, Komańcza, Lesko, Solina, Zagórz oraz Starostwo Powiatowe w Lesku, TALENS Polska, Adam Pałacki i Fundację Karpacką – Polska.

Więcej na stronie: http://www.bieszczady.pl/Bieszczady_z_siodla_video_?newsID=5737#ixzz1M9JsYj9y

Dodaj komentarz

turystykabieszczady.pl - ciekawostki i informacje na temat wypoczynku w Bieszczadach. Dzięki stronie znajdziesz szybko nocleg w Bieszczadach. Możesz również dodać swój obiekt noclegowy z tego regionu. Na stronie znajduje się szeroka baza hoteli, pensjonatów, hosteli i innych obiektów turystycznych w Bieszczadach. Przewodnik online po Bieszczadach, w którym znajdziesz opisy ciekawych atrakcji turystycznych. W portalu obszerne opisy znakowanych szlaków turystycznych, ścieżek, szlaków turystycznych w Bieszczadach. Jeśli poszukujesz noclegu – domu bądź pensjonatu skorzystaj z naszej bazy. Na stronie znajduje się również liczne galerie zdjęć i fotografii Bieszczad.

Aktualności i bieszczadzkie atrakcje


Z nami zaplanujesz ciekawy pobyt w Bieszczadach dla siebie i swoich bliskich. Stworzysz plan na rodzinny wypad, z którego wszyscy będą zadowoleni. W serwisie także kamerki na żywo z Bieszczad. Chcesz wiedzieć jaki jest ruch turystyczny, a może pogoda i warunki narciarskie na stokach w Bieszczadach? Planowanie trasy turystycznej i wycieczki w Bieszczadach jeszcze nigdy nie było tak proste jak dotychczas. Znajdziesz tutaj atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Podkarpacie to jedno z piękniejszych województw w Polsce. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce, a my Ci w tym pomożemy. To cenny region pod względem przyrody oraz atrakcji. Jedno z najlepszych miejsc do wypoczynku.