Leśny Dwór

Pensjonat Leśny Dwór położony jest w malowniczej dolinie Wetlinki w Bieszczadach. Otacza go rozległa Połonina Wetlińska oraz przepiękny Bieszczadzki Park Narodowy.

Dzięki dogodnemu położeniu pensjonat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów uprawiających górską turystykę pieszą, rowerowa oraz narciarstwa biegowo-śladowego. Pensjonat prowadzony jest od 15 lat przez rodzinę Ostrowskich. Zatrzymać się można w 2 i 3-osobowych pokojach posiadających rozległą sień z kominkiem, jadalnię oraz bibliotekę. Ponadto do dyspozycji wypoczywających przygotowano małą salę gimnastyczna oraz saunę, która jest idealnym miejsce do zrelaksowania po spędzonym dniu na wędrówce w górach. Pensjonat oferuje korzystanie ze znakomitej domowej kuchni zarówno śniadań, obiadów jak i kolacji. Na terenie można wypożyczyć rowery górskie, narty biegowe oraz rakiety śnieżne. Dodatkowo w pensjonacie oprócz rodzinnych pobytów możliwe jest organizowanie spotkań konferencyjnych i szkoleniowych.

 

 

 

Cena pobytu: od 105 do 135 zł

Adres i lokalizacja :

Pensjonat „Leśny Dwór”

38-608 Wetlina 73

tel/fax: +48 (13) 468 46 54

tel. kom. 0783 269 104

 

Dodaj komentarz

turystykabieszczady.pl - ciekawostki i informacje na temat wypoczynku w Bieszczadach. Dzięki stronie znajdziesz szybko nocleg w Bieszczadach. Możesz również dodać swój obiekt noclegowy z tego regionu. Na stronie znajduje się szeroka baza hoteli, pensjonatów, hosteli i innych obiektów turystycznych w Bieszczadach. Przewodnik online po Bieszczadach, w którym znajdziesz opisy ciekawych atrakcji turystycznych. W portalu obszerne opisy znakowanych szlaków turystycznych, ścieżek, szlaków turystycznych w Bieszczadach. Jeśli poszukujesz noclegu – domu bądź pensjonatu skorzystaj z naszej bazy. Na stronie znajduje się również liczne galerie zdjęć i fotografii Bieszczad.

Aktualności i bieszczadzkie atrakcje


Z nami zaplanujesz ciekawy pobyt w Bieszczadach dla siebie i swoich bliskich. Stworzysz plan na rodzinny wypad, z którego wszyscy będą zadowoleni. W serwisie także kamerki na żywo z Bieszczad. Chcesz wiedzieć jaki jest ruch turystyczny, a może pogoda i warunki narciarskie na stokach w Bieszczadach? Planowanie trasy turystycznej i wycieczki w Bieszczadach jeszcze nigdy nie było tak proste jak dotychczas. Znajdziesz tutaj atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Podkarpacie to jedno z piękniejszych województw w Polsce. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce, a my Ci w tym pomożemy. To cenny region pod względem przyrody oraz atrakcji. Jedno z najlepszych miejsc do wypoczynku.