Wpisy dla tagu spanie bieszczady

Dom POD BERDEM

Dom POD BERDEM znajduje się w samym sercu Bieszczad w miejscowości Wetlina u podnóża Połoniny Smerek i Hnatowego Berda położonego w paśmie Połoniny Wetlińskiej przy granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Dobre położenie tego miejsca noclegowego pozwala na planowanie długich wypraw po górach oraz wycieczek rowerowych. Przez Wetlinę przebiega tranzytowy międzynarodowy szlak ... czytaj więcej »

Farma turystyczna HARENDA

Farma turystyczna HARENDA znajduje się w Czarnej Górnej na obrzeżach lasu w samym sercu Bieszczad. W pensjonacie dostępne są 24 miejsca noclegowe, w skład których wchodzą pokoje 4 i 5- osobowe, pokoje rodzinne, komfortowe łazienki, korzystanie z kuchni oraz TV. DO chwil relaksu należy zaliczyć pobyt w klubie, gdzie znajduje ... czytaj więcej »

Słoneczna Chatka

Słoneczna Chatka - to propozycja noclegu w  miejscowości Bukowiec dla osób wybierających się większą grupą w Bieszczady. Miejscowość ta położona jest nad brzegiem rzeki Solinka w pobliżu Jeziora Solińskiego. W porównaniu do innych miejsc noclegowych tutaj na pewno wypoczniesz w otoczeniu pięknej natury. Słoneczka Chatka to domek drewniany o powierzchni ... czytaj więcej »

Leśny Dwór

Pensjonat Leśny Dwór położony jest w malowniczej dolinie Wetlinki w Bieszczadach. Otacza go rozległa Połonina Wetlińska oraz przepiękny Bieszczadzki Park Narodowy. Dzięki dogodnemu położeniu pensjonat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów uprawiających górską turystykę pieszą, rowerowa oraz narciarstwa biegowo-śladowego. Pensjonat prowadzony jest od 15 lat przez rodzinę Ostrowskich. Zatrzymać się można ... czytaj więcej »

Gościniec Rabe

Gościniec Rabe położony jest w samym sercu Bieszczadów, przy trasie wiodącej z Ustrzyk Dolnych do Ustrzyk Górnych. Strategiczna lokalizacja to tylko jeden z wielu atutów Rabe. To idealne miejsce do familijnego wypoczynku. W sąsiednich miejscowościach takich jak: Równia, Czarna, Bystre, Smolnik znajdują się najpiękniejsze bieszczadzkie cerkwie. Można je zwiedzać z ... czytaj więcej »

Posiadłość Helenowo

Gospodarstwo Helenowo to trzy budynki o masywnej, drewnianej konstrukcji. Do dyspozycji gości oddane są dwie chaty (Magdalenowo i Danielowo), każda z nich o powierzchni 130 m2 oraz 3 pokoje gościnne, mieszczące się w rodzinnym domu gospodarzy. Posiadłość Helenowo położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Gór Słonnych, w miejscowości Ropienka, czyli ... czytaj więcej »