Leśny Dwór

Pensjonat Leśny Dwór położony jest w malowniczej dolinie Wetlinki w Bieszczadach. Otacza go rozległa Połonina Wetlińska oraz przepiękny Bieszczadzki Park Narodowy.

Dzięki dogodnemu położeniu pensjonat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów uprawiających górską turystykę pieszą, rowerowa oraz narciarstwa biegowo-śladowego. Pensjonat prowadzony jest od 15 lat przez rodzinę Ostrowskich. Zatrzymać się można w 2 i 3-osobowych pokojach posiadających rozległą sień z kominkiem, jadalnię oraz bibliotekę. Ponadto do dyspozycji wypoczywających przygotowano małą salę gimnastyczna oraz saunę, która jest idealnym miejsce do zrelaksowania po spędzonym dniu na wędrówce w górach. Pensjonat oferuje korzystanie ze znakomitej domowej kuchni zarówno śniadań, obiadów jak i kolacji. Na terenie można wypożyczyć rowery górskie, narty biegowe oraz rakiety śnieżne. Dodatkowo w pensjonacie oprócz rodzinnych pobytów możliwe jest organizowanie spotkań konferencyjnych i szkoleniowych.

 

 

 

Cena pobytu: od 105 do 135 zł

Adres i lokalizacja :

Pensjonat „Leśny Dwór”

38-608 Wetlina 73

tel/fax: +48 (13) 468 46 54

tel. kom. 0783 269 104

 

Dodaj komentarz

turystykabieszczady.pl - ciekawostki i informacje na temat wypoczynku w Bieszczadach. Dzięki stronie znajdziesz szybko nocleg w Bieszczadach. Możesz również dodać swoj obiekt noclegowy z tego regionu. Na stronie znajduje się szeroka baza hoteli, pensojnatów, hosteli i i innych obiektów turystycznych w Bieszczadach.